25.12.2022

Тимчасове відновлення: 25 грудня 2022року, Херсон вул. Горького

PATRIOT UA допомагає відновити зруйновані будинки місцевих жителів Херсона

25 грудня 2022 року організація "PATRIOT UA" розпочала реалізацію тимчасового рішення для відновлення зруйнованих житлових будинків місцевих мешканців у Херсоні на вулиці Горького. Це рішення стало можливим завдяки зусиллям добровольців, спонсорів та партнерів організації.

PATRIOT UA – це неурядова організація, яка допомагає захищати права та інтереси українських військових та їхніх сімей, а також бореться за захист прав людини та підтримку вразливих груп населення. Проте організація також допомагає місцевим жителям, які стали жертвами конфліктів та стихійних лих.

Нещодавні події у Херсоні призвели до того, що багато житлових будинків було зруйновано, залишаючи місцевих мешканців без даху над головою. Організація "PATRIOT UA" швидко відреагувала на цю ситуацію, зібравши добровольців та спонсорів, щоб надати допомогу місцевим мешканцям.

Співробітники організації провели низку заходів, щоб відновити житлові будинки. Завдяки зусиллям організації "PATRIOT UA" місцеві жителі зможуть повернутись до своїх звичайних життів.

Організація "PATRIOT UA" заохочує всіх, хто бажає допомогти жертвам конфліктів та стихійних лих, приєднатися до їхніх зусиль. Будь то пожертвування або добровільна робота, будь-яка допомога буде високо оцінена і матиме велике значення для місцевих жителів, які потребують допомоги.

Організація PATRIOT UA – це приклад того, як громадянська ініціатива може мати величезний ефект на місцевому рівні.

СПIЛКА ВОЛОНТЕРIВ ПАТРIОТ ЮА ГО

Код отримувача: 44792968

IBAN: UA533052990000026008046237423

АТ КБ «ПРИВАТБАНК»

Призначення платежу: «Благодійна допомога»

Powered by embedgooglemaps RU & theimpossiblequiz.info/the-impossible-quiz-2