03.02.2023

Миколаїв село Горького: 1-3 лютого 2023 року, видавали воду та зимові речі

Організація "PATRIOT UA" надає гуманітарну допомогу місцевим жителям у селищі Горького під Миколаєвом.

Організація "PATRIOT UA" продовжує допомагати тим, хто перебуває у біді, цього разу допомогу було надано мешканцям селища Горького під Миколаєвом. Серед основних потреб мешканців були теплий одяг та питна вода. Допомога була надана завдяки зусиллям волонтерів та спонсорів, а також співробітників організації.

PATRIOT UA – це організація, яка працює на благо українських військових, їхніх сімей та інших уразливих груп населення, які зіткнулися з конфліктами, стихійними лихами та іншими труднощами. Однією з найважливіших місій організації є надання гуманітарної допомоги тим, хто потребує.

Нещодавні події у селищі Горького під Миколаєвом призвели до того, що багато мешканців опинилися без теплого одягу та питної води. Організація "PATRIOT UA" миттєво відреагувала на цю ситуацію, організувавши доставку гуманітарної допомоги на місце.

Співробітники організації та добровольці зібрали теплий одяг та питну воду та доставили його на місце. Жителі селища Горького були вдячні за допомогу, яку надала організація "PATRIOT UA". Вони висловили сподівання, що така допомога продовжиться і що інші організації та люди, які можуть допомогти, також надають підтримку.

Організація "PATRIOT UA" заохочує всіх, хто бажає допомогти тим, хто потребує допомоги. Вони готові прийняти будь-яку допомогу, будь то пожертвування, добровільна робота чи будь-яка інша форма допомоги. PATRIOT UA закликає всіх людей, які бажають надати допомогу, зв'язатися з ними та поділитися своїми ідеями.

СПIЛКА ВОЛОНТЕРIВ ПАТРIОТ ЮА ГО

Код отримувача: 44792968

IBAN: UA533052990000026008046237423

АТ КБ «ПРИВАТБАНК»

Призначення платежу: «Благодійна допомога»

Powered by embedgooglemaps RU & theimpossiblequiz.info/the-impossible-quiz-2