06.12.2022

6 грудня та 7 січня, Херсон і область

Громадянська організація "PATRIOT UA" продовжує активно надавати допомогу місцевому населенню Херсона та області за умов військового конфлікту на сході України. На початку грудня та січня волонтери організації організували дві акції допомоги, в яких було розподілено воду, їжу та одяг.

В умовах бойових дій, де часто переривається водопостачання і доступ до продовольства, ця допомога виявляється неоціненною. У рамках акцій було розподілено тисячі пляшок питної води, продуктові набори та одяг.

Особливу цінність має факт, що в акціях допомоги бере участь Митрополит Миколаївський та Богоявленський Володимир, який не лише висловлює слова підтримки та солідарності, а й активно допомагає в організації та розподілі гуманітарної допомоги. Це підтверджує єдність народу у боротьбі за свободу та захист своєї землі.

Представники організації зазначили, що, незважаючи на труднощі та небезпеки, вони продовжуватимуть допомагати людям у зоні бойових дій та полегшувати їхнє життя, поки ця допомога буде необхідна. Вони закликали всіх бажаючих приєднатися до акцій та надати підтримку місцевому населенню.

Таким чином, ГО "PATRIOT UA" продовжує свою діяльність у галузі гуманітарної допомоги, що приносить величезну користь місцевому населенню Херсона та області. Акції допомоги не лише полегшують життя людей, а й демонструють єдність українського народу у боротьбі за свободу та захист своєї землі.

СПIЛКА ВОЛОНТЕРIВ ПАТРIОТ ЮА ГО

Код отримувача: 44792968

IBAN: UA533052990000026008046237423

АТ КБ «ПРИВАТБАНК»

Призначення платежу: «Благодійна допомога»

Powered by embedgooglemaps RU & theimpossiblequiz.info/the-impossible-quiz-2