25.01.2023

25 січня 2023 року у Котлярові Миколаївська область: гуманітарная допомога, вода та продукти

У селі Котлярове, що на Миколаївщині, місцеве населення зіткнулося з серйозними труднощами через жорстокі обстріли. Внаслідок обстрілів люди втратили доступ до регулярного постачання їжі та питної води, що призвело до значних труднощів у їхньому повсякденному житті.

Проте, завдяки зусиллям ГО Спілка Волонтерів "PATRIOT UA", місцеві жителі отримали необхідну допомогу. 25 січня 2023 року був направлений значний вантаж з гуманітарною допомогою, що включає продуктові набори і чисту воду. Волонтери організації працювали у тісній співпраці з місцевою владою та іншими неурядовими організаціями, щоб забезпечити швидку та ефективну доставку необхідних товарів до порушених районів.

Надання гуманітарної допомоги - це один із способів, яким організація "PATRIOT UA" допомагає тим, хто опинився у скрутній ситуації через конфлікти на півдні України. Вона також працює в інших областях країни, допомагаючи постраждалим від різних лих і криз.

Організація "PATRIOT UA" є неурядовою організацією, яка була створена для надання допомоги тим, хто цього потребує. Вона співпрацює з місцевою владою, іншими неурядовими організаціями та бізнесом, щоб забезпечити підтримку тим, хто опинився у скрутному становищі.

Як наголошують представники організації "PATRIOT UA", надання допомоги постраждалим є невід'ємною частиною обов'язків громадянського суспільства. Вони стверджують, що допомога тим, хто її потребує, має бути.

 

СПIЛКА ВОЛОНТЕРIВ ПАТРIОТ ЮА ГО

Код отримувача: 44792968

IBAN: UA533052990000026008046237423

АТ КБ «ПРИВАТБАНК»

Призначення платежу: «Благодійна допомога»

Powered by embedgooglemaps RU & theimpossiblequiz.info/the-impossible-quiz-2