19.01.2023

19 січня 2023 року, Миколаїв: видавали воду

У січні 2023 року у місті Миколаєві відбулася серія обстрілів, які призвели до серйозних пошкоджень міської інфраструктури. У деяких районах міста протягом кількох тижнів не було ні води, ні світла. У таких складних умовах місцеві жителі опинилися без основних ресурсів для виживання.

У такій ситуації місцевим мешканцям прийшла на допомогу команда волонтерів ГО Спілка волонтерів "PATRIOT UA". 19 січня 2023 року вони доправили сотні літрів бутильованої води для мешканців Миколаєва. Воду було видано у пунктах видачі, організованих волонтерами по всьому місту.

Внаслідок цієї акції мешканці міста отримали необхідну для життя воду, яка допомогла їм вижити у важких умовах. Крім того, ця акція волонтерів "PATRIOT UA" показала, що навіть у складних ситуаціях люди можуть прийти на допомогу один одному і що солідарність та взаємодопомога важливі для виживання в екстремальних умовах.

ГО Спілка волонтерів "PATRIOT UA" є організацією, яка регулярно надає допомогу у зонах бойових дій на сході України. Вони здійснюють гуманітарну допомогу, доставляють продукти харчування, воду, медикаменти та інші речі для місцевого населення. Крім того, організація займається навчанням волонтерів та організацією великомасштабних благодійних акцій у різних регіонах України.

СПIЛКА ВОЛОНТЕРIВ ПАТРIОТ ЮА ГО

Код отримувача: 44792968

IBAN: UA533052990000026008046237423

АТ КБ «ПРИВАТБАНК»

Призначення платежу: «Благодійна допомога»

Powered by embedgooglemaps RU & theimpossiblequiz.info/the-impossible-quiz-2