12.02.2023

12 лютого в у Миколаєві, раздача води та продуктових наборів

З початку війни в України багато міст та населених пунктів стали жертвами бойових дій та постійних обстрілів. Миколаїв та область не виняток, де населення страждає від відсутності головних життєвих ресурсів, таких як питна вода та продукти харчування.

12 лютого 2023 року команда ГО "PATRIOT UA" провела роздачу води та продуктових наборів у місті Миколаєві. Ця акція була організована у відповідь злочинні дії ворожої армії, які призвели до гуманітарному кризи у регіоні.

Волонтери ГО Спілка Волонтерів "PATRIOT UA" доставили сотні літрів бутильованої води та продуктових наборів, які розподілили місцеві мешканці. Кожен набір містив у собі основні продукти харчування, необхідні підтримки здорового харчування, такі як консерви, крупи, олію і молоко.

Митрополит Миколаївський та Богоявленський Володимир також приєднався до команди волонтерів, щоб допомогти у роздачі продуктів та води. Він висловив свою підтримку зусиллям волонтерів і наголосив на важливості таких заходів, щоб допомогти людям, які постраждали від війни.

Гуманітарна допомога, яку надає Спілка Волонтерів ''PATRIOT UA'', відіграє важливу роль у підтримці життєвих функцій та здоров'я місцевих жителів у такі складні часи. Вони продовжують свою роботу в ім'я допомоги тим, хто потребує цього найбільше, і виявляють готовність до подальших дій для забезпечення жителів регіону всім необхідним.

СПIЛКА ВОЛОНТЕРIВ ПАТРIОТ ЮА ГО

Код отримувача: 44792968

IBAN: UA533052990000026008046237423

АТ КБ «ПРИВАТБАНК»

Призначення платежу: «Благодійна допомога»

Powered by embedgooglemaps RU & theimpossiblequiz.info/the-impossible-quiz-2